Úvod Poradna Holinky Dámské holinky Dunlop - jak správně vybrat

Dámské holinky Dunlop - jak správně vybrat

29.10.2012

Dobrý den,
zaujaly mne holinky Dunlop - potřebuji dámské - avšak nevím jak přesně vybrat, Zatím se rozhoduji mezi Actifort tricolor (potravinářské) a Prurofort.
Holinky by měly být pracovní (venku, ne v např. specificky v potravinářském průmyslu), a tak být voděvzdorné, odolné, versatilní, z materiálu podobného gumě - zdá se být lepší než pvc nebo sapoň s podobnými vlastnostmi... Prostě "holinky". Uměli byste mi poradit?

29.10.2012: Při výběru holínek je volba materiálu zásadní.
Co se týče holínek z polyuretanu, řada Purofort, jsou to vysoce kvalitní holínky, které je možné používat i v extrémních podmínkách. Dle výrobce si udržují své vlastnosti i v -20 °C, jsou extrémně lehké a odolné opotřebení. Tomu ale samozřejmě odpovídá také cena.
Pokud jsou holínky využívány i v zimním období, není PVC nejvhodnější, protože v mrazu se stává tvrdým a praská. To znamená, že PVC obuv je v chladném počasí neflexibilní (ztvrdne) a může popraskat, čímž ztratí svou základní vlastnost – voděodolnost. V případě využití spíše v teplém počasí jsou naopak PVC holínky dobrá volba. Jsou odolné opotřebení, zajišťují výbornou voděodolnost a navíc jsou cenově velmi přijatelné.
Gumové holínky firma Dunlop nevyrábí, v naší nabídce naleznete gumové holínky jiných výrobců.

Náš tip pro opravdu pohodlné a opotřebení odolné holínky jsou tedy veškeré Dunlop Purofort holínky.


S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

Přidat dotaz do poradny

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

© 2019, FOR JOB PROTECT, s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

eBRÁNA | B2C Brána |

Zobrazit mobilní verzi

Přeskočit na začátek stránky