Úvod Pracovní oděvy Oděvy HEROCK Kalhoty HEROCK Dámské kalhoty HEROCK ATHENA šedé

Dámské kalhoty HEROCK ATHENA šedé

Dámské kalhoty HEROCK ATHENA šedé
Fotka 1
Fotka 2

Produkt nabízíme v následujících variantách:

Velikost

Detailní popis

Belgická značka oděvů s motem oblékat funkčně, stylově, profesionálně a s maximální volností při pohybu.

Oděvy z dámské kolekce SHEROCK, která je vyvinuta přímo pro ženskou postavu a splňuje všechny požadavky na oděvy pro ženy. Také díky tomu střihy výborně sedí a jsou ženami velmi oblíbeny. Oděvy disponují více než 5 funkčními kapsami na nejrůznější předměty a nářadí, což je důležité pro každého řemeslníka, který potřebuje mít vše při ruce. Oděvy jsou vyrobeny z materiálu s voděodolnou, olejiodolnou a špíně odolnou úpravou. Snižují tak výrazně náklady na udržení čistoty a zajišťují komfort nošení. Kalhoty mají speciální lem pro možnost prodloužení nohavic až o 5 cm, umožňuje tedy upravit optimálně délku kalhot

Dámské kalhoty belgické značky HEROCK jsou vyvinuty přímo pro ženy a specifika jejich postavy a dle jejich požadavků. Jsou vyrobeny z materiálu, který má voděodolnou, olejiodolnou a ušpinění odolnou úpravu. Tato úprava materiálu předurčuje kalhoty pro nejrůznější využití.

Materiál 65 % polyester/ 35 % twill bavlna v gramáži 230 g/m2 je dosti pevný a odolný a přitom velmi příjemný na nošení i ve vntřních prostorech nebo teplejších měsících.

Kalhoty mají spoustu kapes na nejrůznější nářadí, 2 boční, 2 na stehnech, 1 na metr a 2 zadní kapsy.

Na kalhotech je speciální lem pro možnost prodloužení nohavic až o 5 cm

Kromě vysoce kvalitního materiálu jsou kalhoty HEROCK také precizně ušity a jejich střih je dokonale přizpůsoben požadavkům žen, které chtějí jak funkční pracovní oděv, tak také vypadat v něm co nejlépe. Kalhoty značky HEROCK jim k tomu pomohou.

© 2023, FOR JOB PROTECT, s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

eBRÁNA | B2C Brána |

Zobrazit mobilní verzi

Přeskočit na začátek stránky